Teslimat Takibi

TESLİMAT TAKİBİ

yasatankutu.com'da siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişini vermiş olduğunuz ürünlerin tedarik süreleri, ilgili ürün sayfasının sağ tarafında belirtilmiştir. Siparişinizi gün içerisinde saat 16:00‘dan sonra vermişseniz tedarik başlangıç süresi ertesi gün olarak dikkate alınmaktadır. Tedarik sürelerine hafta sonları ve resmi tatiller dahil edilmemektedir.

Tüm gönderiler teslimat adresine ve ilgili kişiye yapılmaktadır. Sipariş teslimatının hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak belirtmeniz gerekmektedir. Teslimat sırasında alıcının adreste olmaması durumunda kişinin 1. dereceden yakınına gerekli kimlik kontrolleri sağlandıktan sonra teslimat yapılacaktır.Siparişlerinizin size en kısa sürede teslimatının sağlanması için geniş dağıtım ağına sahip Aras kargo ile çalışmaktayız. Kargo gönderilerinizle ilgili Aras Kargo şubeleri ile iletişime geçebilir veya yasatankutu.com'a ulaşarak bilgilendirme yapabilirsiniz.     

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım ?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya verildikten sonra sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin kargoya verildiğine dair otomatik olarak bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.Bu mesajda belirtilen kargo gönderi takip numarası ile kargonuzun son durumunu kontrol edebilirsiniz.

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım ?

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte kargo firmasına teslim edilmektedir.Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı paket dışında, şeffaf plastik bir cep poşet içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve isteyiniz.Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda kargo firmasının bulması sağlanacak veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size gönderilecektir.

Stok Sorunları
Verdiğiniz siparişlerde firmamızın stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Kargo Ücretleri

Kargo ücreti sabit olup 10,00 TL ödeme sırasında tahsil edilmektedir. 
250 TL'yi geçen ürünlerde kargo ücreti alınmamaktadır.